Základní pokyny pro traťové komisaře kartingový seriál Pohár AČR. Pokud máš zájem o informace, tak si nejdříve přečti pokyny, které jsou uvedeny níže. Je to všeobecný souhrn informací pro třaťové komisaře a vlajková signalizace.  

 - Všeobecné informace pro funkci traťového komisaře. Celý článek...

- Vlajková signalizace pro karting. Celý článek...

 S pozdravem Zdeněk Bažant.

 

V kulturním domě obce Borušov u Moravské Třebové se konala akce pod názvem ,,PODĚKOVÁNÍ TRAŤÁKŮM 2015,, za odjetou sezonu Poháru AČR 2015, kterou zorganizoval Jirka LEDVINKA. Členové výboru Autoklubu Moravská Třebová Zdeněk BAŽANT a František KÁNPEK poděkovali všem za jejich náročnou práci a čas, který obětovali pro letošní sezonu motokárám. Dále byly se zúčastněnými rozebrány jejich připomínky k odjeté sezoně a nápady do budoucna. 

V ráci tohoto setkání byly předány poháry našim dvěma nejlepším kuchtíkům a diplom Jirkovi Ledvovi za letošní celoroční starost a péči o traťové komisaře. Akce odvíjela ve velimi pohodovém duchu a výborné náladě. Jídla bylo dost, pití také, hudba hrála hlasitě........co dodat viz FOTO.

Ještě jednou děkuji všem za jejich nelehkou práci a doufám, že se zase uvidíme. Všichni, nejenom členové AkMT, byli ubezpečeni o tom, že pokud mají zájem o jakékoliv informace o činnosti AkMT na které se podílí, nebo podíleli, mohou se na mne s čínkoliv obrátit. S pozdravem Zdeněk BAŽANT.

Klikni na traťáky pro vsup do galerie fotografií.

                                                                             Tratovy_komisar_-pohar-acr_3

LeDva PERSONAL AGENCY