Přehled předpisů pro Pohar AČR v kartingu pro rok 2017 je k dispozici na níže uvedené webové adrese. Je to souhrn všech nutných informací, jak pro jezdce, tak pro činovníky AČR. Pilně studujte :). Pořadatelem PAČR 2017 bude Autoklub Moravská Třebová. 

STRÁNKA SE VŠEMI PŘEDPISY PRO POHÁR AČR 2017.

http://www.autoklub.cz/disciplina/25-karting.html

 

JEDNOTLIVÉ PŘEDPISY PRO PAČR 2017 V KARTINGU.

 

STANDARDNÍ PROPOZICE PRO KARTINGOVÉ ZÁVODY POHAR AČR 2017

http://www.autoklub.cz/dokument/12191-standardni-propozice-karting-sportovni-predpis-2017.html

TECHNICKÝ ŘÁD KARTINGU:

http://www.autoklub.cz/dokument/12190-standardni-propozice-karting-technicky-rad-2017.html

OSTATNÍ INFORMACE PAČR 2017 v kartingu:

http://www.autoklub.cz/dokument/12184-standardni-propozice-karting-ostatni-informace-2017.html

SPORTOVNÍ PŘEDPIS ROTAX MAX 2017:

http://www.autoklub.cz/dokument/12189-standardni-propozice-karting-pohar-rotax-2017.html

ORGANIZAČNÍ A SPORTOVNÍ ŘÁD HONDA 2017:

http://www.autoklub.cz/dokument/12186-standardni-propozice-karting-pohar-honda-2017.html

PROPOZICE ROKCUP CZ 2017:

http://www.autoklub.cz/dokument/12187-standardni-propozice-karting-pohar-rokcup-2017.html

PROPOZICE EASY KART 2017:

http://www.autoklub.cz/dokument/12188-standardni-propozice-karting-pohar-easykart-2017.html

Pro pohárovou licenci je dostačující potvrzení o zdravotním stavu od praktického lékaře. Pro vystavení národní a mezinárodní licenci je nutné mnohem důkladnější lékařstké vyšetření od sportovního lékaře, což u pačr v kartingu NEPLATÍ. viz. níže obrázek NSŘ FAS 2017 - Neplatí pro stupeň F, což je označení pro pohárovou licenci jezdce. 

Licence-lekar

FORMULÁŘ s žádostí o vystavení licence jezdce pro PAČR v kartingu 2017, jehož součástí je i FORMULÁŘ pro záznam praktického lékaře. Je ke stažení:
http://www.autoklub.cz/…/7595-fas-acr-zadost-o-licenci-jezd…

Pořadatelem PAČR v kartingu 2017 je Autoklub Moravská Třebová. Pokud byste si nevěděli rady, kontaktujte mne na email bazant(zavináč)centrum.cz , rád Vám poradím s vyplněním přihlášky. S pozdravem Zdeněk Bažant.

Co zaškrtnout v žádosti o vystavení licence jezdce pro seriál - Pohár Autoklubu ČR 2017. Je to kolonka KARTING + F (viz. obrázek).

Licence-pohar

FORMULÁŘ s žádostí o vystavení licence jezdce pro PAČR v kartingu 2017 je ke stažení:
http://www.autoklub.cz/…/7595-fas-acr-zadost-o-licenci-jezd…

Pořadatelem PAČR v kartingu 2017 je Autoklub Moravská Třebová. Pokud byste si nevěděli rady, kontaktujte mne na email bazant@centrum.cz, rád Vám poradím s vyplněním přihlášky. S pozdravem Zdeněk Bažant.

Pořadatelem Poháru Autoklubu ČR v kartingu  pro rok 2017 je Autoklub Moravská Třebová v AČR. 


Zde jsou odkazy pro zájemce o licence jezdce a NSŘ FAS ČR platné pro rok 2017. Standatdní propozice pro PAČR v kartingu zatím nejsou k dispozici. Vyčkejte.

Žádosti o licence jezdce a soutěžícího 2017
Ročenka 2017


Kalendář od pořadatele:

28.04.2017 - 30.04.2017

Kartarena Cheb

26.05.2017 - 28.05.2017

Autodrom Vysoké Mýto

16.06.2017 - 18.06.2017

Autodrom Hradiště Písek

11.08.2017 - 13.08.2017

SteelRing Třinec

15.09.2017 - 17.09.2017

Kartarena Cheb

S pozdravem Zdeněk Bažant

Proběhla členská schůze Autoklubu MT dne 9.12. 2016. Dle programu schůze bylo cílem odvolání výboru, který si nebyl schopen zvolit ani předsedu, který rezignoval v létě tohoto roku.  Členové měli možnost si  zvolit nový zodpovědný výbor, který se bude lépe starat. Tuto šanci nevyužili, protože STÁVAJÍCÍ VÝBOR NEBYL ODVOLÁN. 

Bylo to sice těsné rozhodnutí 19 členů proti odvolání a 18 členů pro odvolání. Někteří na konci schůze projevovali značnou radost z velmi těsného výsledku při hlasování. ,, TAK JSME TO DALI, ALE BYLO TO O FOUS, TAK NAZDRAVÍ,,.

Za přispění plných mocí od lidí, které nikdo nikdy neviděl a hlasů lidí co se pořadatelsky vůbec nepodílí na závodech zůstal výbor nezměněný. Přeji výboru hodně zdaru a vyslovuji mu plnou důvěru, kterou mu potvrdila členská schůze.

Staronový výbor byl vyzván, aby si zvolil ze svého středu předsedu a začal se starat o PAČR na rok 2017. 

Autoklub Moravská Třebová má  tedy tyto členy výnoru:

Zdeněk OŠŤÁDAL, MILOŠ ŠÍP, MARCELA ŠÍPOVÁ, FRANTIŠEK KNÁPEK, LIBOR BLÁHA.

Na členské schůzi AkMT se jinak nic podstatného nepovedlo projednat, jako vždy. Někteří se opojili alkoholem, aby si dodali odvahy. Někteří potvrdili svoji hlubokou neznalost problematiky pořadatelství. Někteří plácali kraviny. Někteří výzívali k rvačce. U některých se potvrdilo, že v minulosti lhali. Někteří neváhali bez důkazů obvinit členy z pořizení audio nahrávky jejich rozhovoru. Tři členové výboru NEPROMLUVILI ANI SLOVO NA SCHŮZI, asi k tomu neměli co říci. Atd.....

Pozvanka-na-vyhlaseni-na-web

Autoklub Moravská Třebová pořádá společně s Autoklubem ČR slavnostní vyhlášení sezony 2016 v KARTINGU.

Dne 26. 11. 2016 v hotelu Studánka u Rychnova nad Kněžnou.  Pozvánky všem, kteří se podíleli na pořadatelské činnosti v této sezoně za AkMT byly odeslány.  Byl stanoven termín zpětné vazby, abychom mohli rezervovat místa k sezení a jídlo. 

Autoklub Moravská Třebová podal přihlášky pro pořadatelskou činnost pro rok 2017. Poháru Autoklubu ČR se bude pravděpodobně skládat opět z pěti sportovích podniků, které budou řádně zapsány do kalendáře FAS ČR pro rok 2017 a budou samozřejmě řádně pojištěny pořadatelem. 

Přihlášky pro Pohár Autoklubu ČR byly podány na okruhy: Vysoké Mýto, Písek, Cheb a dokončující se nový okruh v Třinci, který by měl být k dispozici v září 2017.

Dále by se měl Autoklub Moravská Třebová v roce 2017 účastnit dvakrát pořádání Mistrovství ČR a to v Chebské Kártareně. Domluvili jsme se s majitelem okruhu panem Václavem Rumlenou na odpořádání jednoho MČR samostatně a druhé MČR bychom společně personálně zabezpečili.

Poslední slovo bude mít v souvislosti s konečnou podobou kalendáře pro rok 2017 samozřejmě Autoklub ČR. Věříme, že budou nakonec všichni, pokud možno, spokojeni. Jak jezdci, tak majitelé okruhů.

S pozdravem Zdeněk Bažant.

Probíhají jednání o pořádání další sezony. Prozatím se jedná na všech ,,frontách,,.  Věřím, že jste s námi byli letos spokojeni a na další sezonu připravujeme určité novinky, které Vás, doufáme potěší.  

Ještě jednou bych se rád omluvil paní Kočí a panu Kameníkovi a hlavně jejich synovi Kubovi za katastrofální selhání organizačního výboru při  závodu PAČR v Brucku v souvislosti s  nepřítomností lékaře při volném pátečním tréninku. Jasní viníci nemají ani trochu sebereflexe a pocitu, aby se k problému, kterým způsobili Autoklubu Moravská Třebová vážnou újmu, postavili čelem a alespoň se omluvili a řešili tento problém s rodinou vážně zraněného jezdce Jakuba Kameníka, tak raději svolávají v srpnu 2016 členskou schůzi, aby se zbavili Bažanta, protože ubytoval techniky na hlavní budově letiště ve V.M. a ne v hotelu a dále jako člen organizačního výboru - pořadatel se pohyboval neoprávněně v předstartovní servisní zóně ( s páskou na ruce a podepsanou akreditací fotografa). Neuvěřitelný přístup a troufalá neznalost NSŘ.

Dne 5. 8. 2016 proběhla členská schůze Autoklubu Moravská Třebová v AČR.

Zásadní událostí byla rezignace, na vlastní žádost, předsedy Jana STRAKY.  Ve funkci byl od 1. 3. 2015.

Vážení jezdci a soutěžící, doufáme, že po neomluvitelných přehmatech a selháních některých jedinců z AkMT, které se nebudou již opakovat, jsme my, členové Autoklubu Moravská Třebová, neztratili úplně Vaši důvěru. Doufáme, že Vám dokážeme opět naši spolehlivost a zájem o Vás.

Pokud Vám není něco jasné, nebo máte něco na srdci, tak se ptejte ředitele závodu. Můžete klidně psát na bazant@centrum.cz a budeme se vašimi podměty zabývat.

 

Webové stránky pořadatele Autoklubu Moravská Třebová, pořadatele seriálu Pohár Autoklubu ČR.

www.poharcr.cz

Poznámka: Pro záskání licence jezdce pro Pohár AČR postačuje potvrzení od OBVODNÍHO LÉKAŘE. 

Zde bude zveřejněna pozvánka s programem výroční členské schůze Autoklubu Moravská Třebová. Zatím můžete pilně studovat dokumenty, které se budou projednávat na schůzi. viz odkaz.

S pozdravem Zdeněk Bažant

Na webu autoklubu byla zveřejněna Ročenka FAS ČR pro rok 2016 a Standardní propozice FAS AČR pro kartingové závody 2016 K nahlédnutí je zde v sekci pravidla pro Pohár AČR celý článek...

S pozdravem Zdeněk Bažant.

28. 12. 2016 se uskuteční tradiční zimní závod KOČKA CUP pro motokáry Honda. Letošní ročník se uskuteční na autodromu ve Vysokém Mýtě. Podrobné info je uvedeno ve ZVLÁŠTNÍM USTANOVENÍ tohoto závodu.

S pozdravem Zdeněk Bažant.

 

klikni pro KOČKA CUP 2015 ZVLÁŠTNÍM USTANOVENÍ.pdf

KOČKA CUP 2015 ZVLÁŠTNÍM USTANOVENÍ . jpg

klikni pro 1. strana  2. strana  3. strana

kočka cup 2015kočka cup 2015kočka cup 2015

 

FAS Autoklubu ČR zveřejnil tiskopisy s žádostmi o licence pro karting na rok 2016. Jsou ke stažení v pdf fotmátu níže.

S pozdravem Zdeněk Bažant.

FAS AČR - žádost o licenci soutěžícího

FAS AČR - žádost o licenci jezdce

FAS AČR - žádost o licenci činovníka 

Zápis z jednání Výkonného výboru Svazu kartingu AČR05. 11. 2015, 15:00 - AČR Praha,     18. 11. 2015, 16:00 - AČR Praha

Přítomni: Pospíšil, Dušek, Javůrek, Janovec (5. 11. on-line),

Hosté: Šafránek, Lindr

Omluven: Bártů

Sekretariát: Eliáš, Mochan

Pořadatelé 18.11.: Šípová, Straka, Kudrle, Vaculíková, Kubač, Teichman

S pozdravem Zdeněk Bažant.  Celý článek....

Výkonný výbor svazu kartingu scháválil na svém listopadovém zasedání nový kalendář závodů pro rok 2016. Kalenář pro Pohár AČR i pro MČR. Závodní víkendy proběhnou na všem dobře známých okruzích pro motokáry. NEPOJEDE se pouze v Sosnvé u České Lípy. 

S pozdravem Zdeněk Bažant. Celý kalednář ...

Dne 28. 11. 2015 se konala v sídle autoklubu ČR  Výroční  konference. Usnesení IX. Výroční konference Autoklubu České republiky a složení Výkonného výboru pro karting (motokáry) si můžete přečíst zde. Celý článek...

S pozdravem Zdeněk Bažant.