Proběhla členská schůze Autoklubu MT dne 9.12. 2016. Dle programu schůze bylo cílem odvolání výboru, který si nebyl schopen zvolit ani předsedu, který rezignoval v létě tohoto roku.  Členové měli možnost si  zvolit nový výbor. Tuto šanci nevyužili, protože STÁVAJÍCÍ VÝBOR NEBYL ODVOLÁN. 

Bylo to sice těsné rozhodnutí 19 členů proti odvolání a 18 členů pro odvolání. Někteří na konci schůze projevovali značnou radost z velmi těsného výsledku při hlasování. ,, TAK JSME TO DALI, ALE BYLO TO O FOUS, TAK NAZDRAVÍ,,.

Za přispění plných mocí od lidí, které nikdo nikdy neviděl a hlasů lidí co se pořadatelsky vůbec nepodílí na závodech zůstal výbor nezměněný. Přeji výboru hodně zdaru a vyslovuji mu plnou důvěru, kterou mu potvrdila členská schůze.

Staronový výbor byl vyzván, aby si zvolil ze svého středu předsedu a začal se starat o PAČR na rok 2017. 

Autoklub Moravská Třebová má  tedy tyto členy výnoru:

Zdeněk OŠŤÁDAL, MILOŠ ŠÍP, MARCELA ŠÍPOVÁ, FRANTIŠEK KNÁPEK ,LIBOR BLÁHA.

Na členské schůzi AkMT se jinak nic podstatného nepovedlo projednat, jako vždy. Někteří se opojili alkoholem, aby si dodali odvahy. Někteří potvrdili svoji hlubokou neznalost problematiky pořadatelství. Někteří plácali kraviny. Někteří výzívali k rvačce. U některých se potvrdilo, že v minulosti lhali. Někteří neváhali bez důkazů obvinit členy z pořizení audio nahrávky jejich rozhovoru. Tři členové výboru NEPROMLUVILI ANI SLOVO NA SCHŮZI, asi k tomu neměli co říci. Atd.....